Ons team

Maak kennis met de mensen achter Hartd. BV.
Ben je benieuwd naar de mensen die het echte werk doen? Kijk dan hier.

reinier.jpg

Reinier Heemink
Business Unit Manager

Almelo
06 52 81 07 89

reinier.heemink@hartd.nl

Maarten de Boer_website.png

Maarten de Boer
Vestigingsmanager

Vorden
06 52 80 45 04

maarten.deboer@hartd.nl

frank.jpg

Frank Scheffer
Projectmanager

Vorden
06 31 97 38 43

frank.scheffer@hartd.nl

enrico.jpg

Enrico van Wessel
Projectmanager

Utrecht
06 21 16 88 23
enrico.vanwessel@hartd.nl

rik.jpg

Rik Poelert
Projectmanager

Den Bosch
06 11 35 96 43
rik.poelert@hartd.nl

Mitchel_van_Boxtel_web.jpg

Mitchel van Boxtel
Projectmanager

Den Bosch
06 21 86 36 67
mitchel.vanboxtel@hartd.nl

Merle Teders_200x200pxCircle.jpg

Merle Teders
Projectmanager

Almelo
06 50 85 16 83
merle.teders@hartd.nl

Manal_Mesmoudi_web.jpg

Manal Mesmoudi
Projectmanager

Den Bosch
06 11 15 15 46
manal.mesmoudi@hartd.nl

Rosita Mo-Ajok_website.png

Rosita Mo-Ajok
Projectmanager

Amsterdam
06 15 60 72 66
rosita.moajok@hartd.nl

Blanco.jpg

Roy Bakker
Projectmanager

Zwolle
06 22 45 57 05
roy.bakker@hartd.nl

Blanco.jpg

Kevin Kurver
Projectmanager

Breda
06 12 12 44 43
kevin.kurver@hartd.nl

Blanco.jpg

Rick Hooijmaaijers
Projectmanager

Breda
06 46 01 24 58
rick.hooijmaaijers@hartd.nl